День народження ліцею

 1. Дорога наша родина ОПЛБА!!!
  Попри складні часи воєнного стану вітаємо наш заклад з 77-річчям!
  Першу сторінку в довгій своїй історії ліцей написав ще 8 квітня 1945 року. Друга світова війна, післявоєнна розруха, потреба у підготовці фахівців для розбудови країни – все це і стало приводом для створення Одеського художньо-ремісничого училища художньо-оздоблювальних робіт, і 1 вересня 1945 року 80 учнів розпочали своє навчання. З 1967 року училище перейменовано в професійно-технічне училище №3 і знаходилось за адресою: вул. Чичеріна 1. А нинішні випускники 2022 року продовжують історичний відлік часу у 9-ти поверховій будівлі за адресою: вулиця Базарна, 63.
  Історія нашого ліцею є предметом гордості усіх, хто в ньому працює і навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє.
  З часом змінювалися назви професій, але незмінною була сутність – підготовка кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних у будь-яких економічних умовах, адже керівництво нашого закладу постійно працює над вдосконаленням матеріально-технічної бази відповідно до вимог сьогодення.
  Ще вчора ми так мріяли і планували… За підтримки державних органів влади планували в кінці березня відкрити Центр реставрації та декору і брати участь у програмі Президента України «Велика реставрація та Велике будівництво». Добігали фінішні роботи з обладнання нової лабораторії для кулінарів, технічне забезпечення якої відповідало б усім європейським стандартам.
  Життя вносить свої корективи, і нині важкі часи переживає сьогодні наша Україна, наш народ і наш заклад. Але навіть після найтемнішої ночі наступає світанок… Родина ОПЛБА вірить у перемогу та готується до завзятої роботи з відбудови нашої країни, бо у нашому закладі дивовижні люди, які завжди все вміли, все долали і все перемагали. Їхні бажання ніхто і ніщо не могли зупинити!!! Слава Україні!
  # ОПЛБА , #ВСЕБУДЕПТО