День пам’яті та примирення

Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни… (В.Симоненко)

В ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” під гаслом “1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!” проведено заходи до Дня пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
Минуло 74 роки, як відгриміли бої на українській землі. Все менше і менше залишається поруч із нами тих, хто боронив рідну землю на фронтах війни. Родина ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” пишається тим, що більше 15 років знає та турбується про ветерана Великої Вітчизняної війни, офіцера військової розвідки Аркадія Євстафійовича Сироту, якому цієї осені виповниться 95 років. 8 травня ми завітали до нього в гості, щоб привітати з прийдешнім святом Днем Перемоги. Шана та слава Герою війни, здоров’я, пошани та щастя бажаємо йому. Сьогодні також в нашому ліцеї пройшов концерт “Маки червоні знов розцвітають…”, де на честь славних ветеранів лунали пісні воєнних років. 
Ну а 7 травня учні 911 та 821 групи відвідали Музей партизанської слави (Нерубайські катакомби). Для наших учнів це був справжній урок Мужності, громадянської свідомості і патріотизму.

Поки ми пам’ятаємо наших героїв, Вони – живі !!!