Державна кваліфікаційна атестація

30 червня 2022 року в ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» пройшла державна кваліфікаційна атестація. Для молоді ця дата не тільки ознаменувала завершення цікавого учнівського життя завдовжки три роки, а й стала початком нового шляху, що триватиме ціле життя.
До складу комісії входили:
1. Володимир Гольцов – заступник директора будівельної компанії ТОВ «Стікон».
2. Михайло Сосновський – амбасадор Української кухні у клубі Шеф Дипломатів при МЗС України, засновник Асоціації шеф-кухарів Півдня України.
3. Олексій Щеглов – директор станції технічного обслуговування автомобільного транспорту.
4. Віта Ніколайчук – старший менеджер соціальних і зарплатних карток РП АТ КБ «Приватбанк».
Представлені на захист дипломні роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість випускників вже працюють за професією на провідних підприємствах Одещини. Тому у своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід. Здобувачі освіти вільно володіли матеріалом з обраної тематики, використовували презентації та відеоролики для своїх доповідей, а на питання членів комісії давали вичерпні відповіді та свої пропозиції.
Усі члени комісій високо оцінили випускні проєкти здобувачів освіти, адже сьогодні надзвичайно важливо йти в ногу із часом, а як показав захист дипломних робіт наші випускники виконали це завдання на «відмінно».
Ми бажаємо нашим випускникам отримувати задоволення від обраних професій. Віримо в перемогу нашої України, на неї чекає світле і квітуче майбутнє, бо у нас є така талановита і працьовита молодь! #ВСЕБУДЕПТО, #ВСЕБУДЕУКРАЇНА, #ОПЛБА.