До уваги абітурієнтів

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5013813835399155&id=100003117639069

Продовжую втілювати в життя свою ідею – онлайн-презентацію закладів професійної (професійно-технічної освіти) області. Сьогодні ми в гостях у ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури».

 

Першу сторінку в своїй історії ліцей написав ще 8 квітня 1945 року. Друга світова війна, післявоєнна розруха, потреба у підготовці фахівців для розбудови країни – все це і стало приводом для створення Одеського художньо-ремісничого училища художньо-оздоблювальних робіт. З часом заклад перейменували, оновилось обладнання, змінилися назви професій, але незмінною залишилася сутність – підготовка кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних у будь-яких економічних умовах.

 

Ще вчора ми разом з Ігорем Борисовичем, директором закладу, були сповнені амбітних планів. На кінець березня було заплановано відкрити Центр реставрації та декору і брати участь у програмі Президента України «Велика реставрація» та «Велике будівництво». Практично фінішували роботи з обладнання нової лабораторії для кулінарів, технічне забезпечення якої відповідало б усім європейським стандартам. Та війна внесла суттєві корективи. Але я глибоко переконаний: ми до втілення цих мрій повернемося після перемоги. А поки майбутні кондитери – вихованці ліцею – завзято печуть смаколики для воїнів ЗСУ і тероборони. Не втрачаючи віри, що ми все здолаємо і все відбудуємо. Молоді фахівці ОПЛБА готові. А ви, майбутні абітурієнти? Вас з нетерпінням чекає дружня ліцейська сім’я. Не вагайтеся! Всі контакти є у відео. Разом до перемоги!