Фінал конкурсу проєктів «Мій заклад професійно-технічної освіти будує енергоефективну Україну»

Чудова  нагода порадіти за талановитих здобувачів освіти Одеського професійного ліцею будівництва і архітектури та їх наставників, які перемогли у фіналі конкурсу проєктів «Мій заклад професійно-технічної освіти будує енергоефективну Україну».
Команда «Реставратори» у складі: Шкуренко Катерини (1 курс), Масленнікової Валерії (3 курс), Суботінової Єлизевети (3 курс), Літовченко Тетяни (2 курс), Гончарук Віоліни (1 курс) під керівництвом викладачів спецтехнології Валерії Бойко та Світлани Козік увійшла у фінал в номінації «Зроби свою професію популярною!» і здобула перемогу! З приємною нагородою у 20 000 гривень та подарунками кожному учаснику.
Захід проходив у рамках Тижнів Німечини в Україні за підтримки проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
 ДНЗ “ОПЛБА” – єдиний заклад на Одещині, який готує реставраторів, майстрів із золотими руками, наділених терплячістю, закоханих в старовинні предмети, унікальні пам’ятки архітектури та безцінні твори мистецтва.