Робоча зустріч із заступником голови профспілки будівельників України

Сьогодні 31 березня 2023 року в ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» пройшла робоча зустріч із заступником голови профспілки будівельників України Олегом Борисовим та головою Одеської організації профспілки працівників будівництва Володимиром Гончаренко.
Під час зустрічі було обговорено проблеми матеріально-технічного забезпечення нашого закладу, а також ознайомилися з роботою навчально-практичного центру реставраційних технологій та декору.
Приємно, що в такий важкий для усіх час, керівництво профспілкових організацій розуміє, що відновлення будівництва позитивно вплине на життя всього населення та поліпшить післявоєнну економіку України. А щоб бути готовими до післявоєнної відбудови, треба розуміти виклики, які постали не тільки перед будівельними компаніями, але й перед навчальними закладами, які готують кваліфікованих робітників для відбудови нашої країни.
Насамкінець зустрічі було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю, направлену на покращення матеріальної бази ліцею, розширення співпраці з іншими організаціями, зокрема з Інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, а також домовилися про створення Профспілкового Хабу мікронавичок у будівництві для навчання ВПО з будівельних професій.