Семінар-практикум з використання будівельних матеріалів фірми “Flugger-фарби”

Для оновлення і модернізації змісту навчальних програм керівництво ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” залучає до партнерства відомих виробників і роботодавців, які володіють новітніми технологіями і ресурсами.
Протягом 20 та 21 лютого 2020 року на базі нашого закладу пройшов семінар-практикум з використання будівельних матеріалів фірми “Flugger-фарби” та будівельними інструментами і механізмами фірми “Wagner”.
20 лютого пройшов І етап зустрічі – теоретичний, де всі учасники дізналися про власне фірми Flugger, її продукцію та виробництво.
21 лютого пройшов практичний тур, де учасники власноруч могли працювати усіма новітніми інструментами та механізмами, а також відпрацьовували практичні навички з використання будівельних ґрунтовок і шпаклівок даної фірми.
Адміністрація ліцей дякую менеджери фірми Flugger Андрію Зінченку за співпрацю, адже такий підхід у навчальному процесі підвищує рівень компетентності як наших учнів, так і майстрів виробничого навчання, сприяє вдосконалення професійної підготовки учнів і адаптації навчання і виробничої практики до сучасних потреб виробничого сектора.