Тиждень безпеки дорожнього руху

Питання безпеки дорожнього руху є дуже актуальним для здобувачів освіти ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури». Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху, або й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?
Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), дорожньо-транспортний травматизм на сьогодні є однією з найбільших проблем охорони здоров’я. В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод є одним із найвищих в Європі, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким.
З метою поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань із безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху та на виконання інформаційного листа Міністерства освіти і науки України від 15.03.2021 р. № 1/9-145 в нашому закладі з 17 по 21 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати здобувачам освіти про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.