Учнівське самоврядування

Діяльність ліцейного cамоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» у 2018-2019 навчальному році спрямована на активізацію, вдосконалення та оптимізацію учнівського колективу, підвищення авторитету лідерства, формування активної громадянської позиції учнів, виховання самостійності у вирішенні питань, що пов’язані з внутрішньою діяльністю.

Вищим органом самоврядування є загальноліцейні учнівські збори, на яких обирають учнівську Раду. Очолює учнівське самоврядування – Президент. Президент має свій кабінет міністрів.

Раз на місяць проводиться загальний збір самоврядування, на якому вирішуються важливі питання, розробляються плани роботи на місяць, підводяться підсумки роботи.

Традиційно, на початку навчального року відбулась Учнівська конференція присвячена формуванню нової організаційної структури – органу ліцейного самоврядування. Президентом ліцею було обрано ученицю другого курсу за професією «Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів; реставратор декоративно-художніх фарбувань» – Саєнко Катерину, а прем’єром-міністром – ученицю другого курсу за професією «Кухар» Пустовіт Анастасію.

Система самоврядування включає в себе сім  міністерств:

–          Міністерство навчання очолює учениця 221 групи Саєнко Катерина. Здійснюється контроль навчального процесу, надається допомога викладачам.

–          Міністерство права очолює учень 831 групи Красніков Ілля. Відомство розробляє план заходів з правового виховання в ліцеї.

–          Міністерство інформації очолює учениця 821 групи Пустовіт Анастасія. Дане відомство спрямоване на розвиток інформаційного простору в ліцеї, розробляються тематичні години, тренінги, круглі столи, диспут-клуби.

–          Міністерство  культури та відпочинку очолює учениця 531 групи Ткачик Вікторія. Міністр відповідає за організацію дозвілля та відпочинку учнів в ліцеї.

–          Міністерство  спорту та туризму очолює учениця 921 групи Кишинець Катерина

–          Міністерство праці очолює учениця 831 групи Галицька Лілія

–          Міністерство волонтерства та екології очолює учениця 521 групи Буганюк Віолета.