Всеукраїнський тиждень права

ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” долучився до проведення Всеукраїнського тижня права, що стартував у цьому році 10 грудня, в день проголошення у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.
За підтримки Руслана Станіславова, головного спеціаліста Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, в нашому закладі відбувся правовий брейн-ринг.
У грі брали участь три команди: “Кухня”, “Матриця” та “Майстерня”. Кожна команда презентувала свою емблему, девіз та своїх вболівальників. Ну а далі був тур за туром, де учні показували як свої теоретичні знання, так і вміння аналізувати проблемні правові ситуації, давали відповіді на питання, куди звернутися, щоб захистити свої законні інтереси, де треба шукати потрібну інформацію, та як протидіяти дискримінації та насильству на всіх рівнях.
Усі три команди показали відмінні знання з правознавства, але з невеликою перевагою перемогу отримала команда “Майстерня”. Але в тиждень права дійсно важливі були не медалі, а ті знання, які учні отримали в ході інтелектуальної гри.