Випуск 2021

Сьогодні в ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника – випускникам 2021 року. Три роки навчання для 156 здобувачів освіти пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли випускникам вручили заповітні дипломи.
«Несіть по життю гідно статус випускника ОПЛБА. Прославляйте рідну альма-матер славетними вчинками і гідними справами. Ми впевнені, що будемо вами пишатися!», – ось такими словами проводжав наших юних професіоналів директор Ігор Черненко.
Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі.
Тож, шановні випускники! Родина ДНЗ «ОПЛБА» щиро вітає вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний заклад, у стінах якого ви провели кращі роки учнівського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом кваліфікованого робітника став не просто документом про освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!