З 8 Березня!

Любі наші панянки, 2022 рік однозначно всіх нас змінив! Ми тепер не тільки сильні і мужні, але й мудрі. Ми вчимося переосмислювати нашу історію і наші свята!

 

Вже зрозуміло, що 8 березня – це не свято весни, ніжності і жінок. Це міжнародне свято рівності, це боротьба жінок за свої права, це право бути рівною серед «рівних». І точно так, як увесь світ переживає за долю кожного з нас у кривавій війні, точно так ми маємо пам’ятати, що у жінок країн Близького Сходу, Північної Африки та Ірану в законодавстві немає норм про гендерну рівність. Жінки не можуть самостійно обирати житло, виходити з дому без дозволу чоловіка, влаштовуватись на роботу, отримувати паспорт та їхати за кордон.

 

Сьогодні обов’язково будуть привітання, але не такі, до яких ви звикли, любі наші дівчата.

Тож сьогодні ми не будемо бажати Вам краси, бо краса поняття суб’єктивне, і не треба рівнятися до будь-яких стандартів, а краще ми побажаємо вам любові до себе, бо кожна з вас неповторна і особлива.

Не будемо бажати вам материнства, бо це вибір, а не обов’язок жінки. А краще побажаємо вам отримати розуміння того, що робить вас щасливою, і де знайти ресурси для досягнення щастя.

Не будемо бажати вам ніжності. Це почуття, а не обов’язковий атрибут жіночності. Бути ніжною, це бути поступливою та «зручною» для інших. Краще побажаймо Вам впевненості у собі.

Не будемо бажати вам усмішок. Усмішка – це рух обличчя, який виражає готовність до сміху, а не постійний стан жінки. А жінки можуть бути роздратованими, сумними чи просто не усміхатися. Тому бажаємо краще турбуватися про свій емоційний стан та ментальне здоров’я.

А ще бажаємо рівної з чоловіками зарплати та особистої незалежності!

З 8 березня! З Міжнародним жіночим днем!