ЗНО на 200.Вітаємо наших випускників!

Декілька років поспіль випускники ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” показують гарні результати ЗНО серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини. А в цьому році Аліса Козаренко, яка навчалася у нас за професією “Кондитер”, у національному мультипредметному тесті з математики отримала 200 балів.
Секрет такого успіху Аліси дуже простий: наполеглива дівчина впродовж трьох років працювала над підвищенням рівня своїх знань, неодноразово ставала переможницею міжнародних та всеукраїнських конкурсів з різних предметів. Отож сьогодні і маємо такий результат.
Також хочемо привітати і інших наших випускників: Сергій Шаламов отримав 192 бали з історії, Стас Галанов отримав 185 балів з математики. З радістю вітаємо наших випускників з блискучими досягненнями.
Висловлюємо і щиру вдячність і нашим педагогам: викладачу математики Ользі Колесніковій та викладачам історії Світлані Соловйовій та Марині Борзенко за високу педагогічну майстерність, вміння навчати та формувати успішні особистості. Не можемо не подякувати і батькам здобувачам освіти за прекрасне виховання, дякуємо, що свого часу не побоялися віддати на навчання своїх дітей до ліцею.
Любі випускники ОПЛБА, нехай ваші високі знання з предметів стануть у нагоді на цікавому і насиченому подіями життєвому шляху